חוג קונטקידס עם איתי יטוב

קונטקידס הוא חוג לילדים בגילאי 2-5 ולהוריהם. זוהי פעילות פיזית מהנה, לא היררכית ולא מילולית, המחייבת דיאלוג של תנועה משותפת בין ההורה לילד. בקונטקידס, דרך משחק מהנה של גוף, תנועה ומגע, ההורה והילד מפתחים ערוץ תקשורת חדש ומהנה, בו הילד משכלל את יכולותיו המוטוריות, וההורה לומד לפתח אמון בילד ובעצמו.

המשחק המשותף שואף לשוויון תפקידים בין ההורה לילד. לכל אחד חופש לבחור את הצעד הבא שלו, והכל מותר 🙂

""

  • "זו חוויה אדירה! משהו בתקשורת הגופנית זורם נפלא ומאפשר קרבה נהדרת, גם אחרי החוג"
  • "החיפוש אחרי תנועה ומגע ביחד, לסמוך אחד על השני, ליפול זה לצד זו, להרים אחת את השני או לדחוף, בלי שיהיה כבד, בלי שתהיה אי נוחות, מלמד אותנו גם על היומיום שלנו וגם על תפקוד הורים-ילדים."
  • "החוויה במפגש מיוחדת ומאפשרת משהו שונה, רך, עגול, עם המון חופש וכבוד שלא מתאפשר אפילו בפעילויות נפלאות אחרות כמו בגן השעשועים או בהצגה."

מלאו את הפרטים ובואו לשיעור ניסיון

ההשתתפות‭ ‬בחוג‭ ‬ContaKids‭ ‬מפתחת‭ ‬ערוץ‭ ‬תקשורת‭ ‬נוסף‭ ‬בין‭ ‬ילד‭ ‬להורה, ‬ערוץ‭ ‬לא‭ ‬מילולי‭. ‬הילדים‭ ‬משתמשים‭ ‬בערוץ‭ ‬התקשורת‭ ‬הזה‭ ‬מאז‭ ‬שנולדו‭ ,‬וההורים‭ ‬צריכים‭ ‬להחזיר‭ ‬לעצמם‭ ‬את‭ ‬היכולת‭ ‬להבין‭ ‬ולתקשר‭ ‬עם‭ ‬הילדים‭ ‬דרכו.‭ ‬זהו‭ ‬ערוץ‭ ‬מאד‭ ‬משמח‭ ‬וכייפי‭ ,‬המבוסס‭ ‬על‭ ‬ריקוד‭ ‬משותף‭ ‬אשר‭ ‬שואף‭ ‬לשוויון‭ ‬תפקידים‭ ‬בין‭ ‬ההורה‭ ‬לילד‭ ,‬וכולל‭ ‬הרבה‭ ‬ניואנסים. ‬התקשורת‭ ‬הזו‭ ‬בין‭ ‬ההורה‭ ‬והילד‭ ‬מצריכה‭ ‬הקשבה‭ ‬דרך‭ ‬גוף‭ ‬ומגע‭ ,‬ומיוחדת‭ ‬לכל‭ ‬זוג‭ ‬של‭ ‬הורה‭ ‬וילד‭ .‬‭‬העבודה‭ ‬בחוג‭ ‬שמה‭ ‬דגש‭ ‬על‭ ‬ההנאה‭ ‬שבהקשבה‭ ‬הזו‭ ,‬שמקורה‭ ‬במשחק‭ ‬נטול‭ ‬תפקידים‭ ‬מוגדרים‭ ‬של‭ ‬גדול‭ ‬וקטן‭ ,‬אחראי‭ ‬ולא‭ ‬אחראי,‭ ‬אחד‭ ‬שיודע‭ ‬ואחר‭ ‬שלא‭.‬

10 מפגשים (45 דק')

ימי ג׳, מתחילים ב 26/5/2020

גילאי 2-5, 17:00

 

רחוב שתולים 47, ת''א

חניה חופשית 

700 ש''ח

מפגש התנסות ללא עלות

מלאו את הפרטים ובואו לשיעור נסיון (ללא עלות)

ניתן גם לצור קשר ישיר עם איתי, 058-5275114

איתי יטוב - מייסד Contakids

מנהלו האמנותי של ביה"ס למחול "הקבוצה". מלמד קונטקט אימפרוביזציה למעלה מ-15 שנה ברחבי העולם.

מתאמן באייקידו כ-10 שנים ומשלב את עולם התוכן הזה במחקר התנועה והמגע שלו.

בשנים האחרונות מעביר איתי חוגי תנועה להורים וילדים ומפתח את שיטת Contakids 

החוג יתקיים ברחוב שתולים 47, תל אביב